Patentli IP68 korumalı yük hücresi (load cell) teknolojisi, tam maliyet ve rasyon kontrolü sağlayan ileri teknoloji tartım indikatörleri ve tüm ihtiyaçlara cevap veren geniş aksesuarları ile her kapasitedeki yem karma makinelerinde kullanılan güvenlilir, doğru ve yüksek kaliteli ürünler sunar. WiFi aracılığıyla PC ile haberleşme, DTM programı sayesinde rasyon programlama ve raporlama, yüksek teknoloji ürünü NIR analizör ile hassas rasyon oranını ayarlama, dinamica-generale 'nin yem karma makineleri için geliştirdiği ürünlerdir.

İş makinesi, kepçe, teleskobik vinç ve forklift ile beton mikserlerinin dinamik tartımı için tasarlanmış ürünlerdir. Yağ basıncı ve/veya doğrudan yük ölçümü yöntemlerini kullanarak ağır çalışma koşullarına uygun sensörler ve çok gelişmiş akıllı yazılımı ile mümkün olabilecek en yüksek doğrulukları ve hassas ölçümleri elde etmektedir.Her türlü iş makinesine kolayca uygulabilmektedir. Otomatik motor devri kompanzasyonu, aşırı yük uyarı sistemi, yazıcı çıkışı, 256 adete kadar otomatik ağırlık toplama, ürün, müşteri ve operatör isimlerini düzenleme en belirgin özellikleridir.

Canlı hayvan tartım sistemi çok ağır ortam şartlarında ve ıslak zeminlerde çalışmaya elverişli bir dizi elektronik ve mekanik malzemeden oluşmaktadır. Bunlardan tartım barları, travay veya platformların altına kolayca monte edilebilen kir ve toza dayanımı garanti eden ürünlerdendir. Tartım indikatörünün BLOCKER filtresi de dinamik ve statik tartım için hayvanların yürürken en doğru şekilde tartılmasını sağlar. Kulak veya bilek RFID TAG 'lerini otomatik okuyarak hayvanı tanımak, ağırlığını ve sağlık durumu, kesilme veya satış zamanlarını belirlemek mümkün olmaktadır. Anten, ID okuyucu ve WiFi bağlantısı aracılığıyla PC programı bu sistemin opsiyonlarındandır.

 

 

© Copyright 2016 TEMPA TEKNİK.