3 m3 'ten 26 m3 'e kadar değişen kapasitelerdeki yem karma makinelerinde kullanılan, sıcak-soğuk iklim koşullarına ve ağır çalışma şartlarına uygun, dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü tartım sistemleridir. 2 ton 'dan 10 ton 'a kadar farklı kapasite ve boyutlarda yük hücreleri (load cell) kullanılmaktadır. Standart rasyonlu indikatörlerin yanı sıra profesyonel çiftliklerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek RF, GPRS, ... vb özellikte sistem indikatörlerinin kullanıldığı anahtar teslim yem/çiftlik yönetim sistemi yazılımları sunulmaktadır.

Tavuk yetiştirme, kuluçka ve yumurta üretme çiftliklerinin ihtiyacı olan tavuk tartım terazilerini, elektronik yemleme ve dozajlama sistemlerini kapsamaktadır. Kesimlik tavuk yetiştiriciliği yapan çiftliklerde tavuğun büyümesi takip edilebilir. Kuluçka ve yumurta çiftliklerinde siloları tartarak veya özel tartım hazneleri kullanarak elektronik yemleme yapılır. Böylece kontrollü yemleme yapılabildiği gibi ihtiyaca göre tavuklar ve horozlar için ayrı ayrı yemlema yapılması sağlanabilir. Ürünler dayanıklıdır, uzun ömürlüdür ve ihtiyaca en pratik şekilde cevap verir.

250 lt - 30.000 lt kapasitelerindeki, 4 ayaklıdan 16 ayaklıya kadar tüm soğutma tanklarının tartımı yapılabilir. Bu sistemler için kullanılan indikatörler kolay kalibre edilebilen, tartım hafızasına sahip ve lt-kg dönüşümü olan özel süt indikatörleridir. Tartım aparatları her türlü tank uygulamasına uygun, paslanmaz ve daldırma galveniz olarak imal edilmektedir. Kullanılan yük hücreleri (load cell) paslanmazdır ve sulu ortamlara dayanıklıdır.

 

 

© Copyright 2016 TEMPA TEKNİK.